Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

ABSTYNENCKIE STOWARZYSZENIE WZAJEMNEJ POMOCY `JEDNOŚĆ` w Myszkowie

Jesteś tutaj: Strona główna - Księga gości
Podgląd ostatnich wpisów...
 • Wpis został dodany 21.04.2011 przez Zdrowe Zycie
  ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, SPĘDZONYCH W GRONIE NAJBLIŻSZYCH! życzy: Rudzkie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Zdrowe Życie”.
 • Wpis został dodany 19.04.2011 przez Klub Abstynentów Razem
  Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzy Społeczność Klubu Abstynentów ,,Razem”
 • Wpis został dodany 16.04.2011 przez Wiesiek
  Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz Pomyślności w życiu zawodowym i osobistym Życzy społeczność K.S.R.A. „ ATOL „
 • Wpis został dodany 07.04.2011 przez restauracje warszawa
  Może być. pozdrawiam,
 • Wpis został dodany 22.03.2011 przez marcin Myszków
  Serdecznie dziekuje za wyrozumialosc i zrozumienie .Pomagacie ludziom którzy stracili sens zycia ja osobiscie jestem wdzieczny za pomoc jaka od Was otrzymalem.
 • Wpis został dodany 24.12.2010 przez RSRA ZDROWE ZYCIE
  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu radosnych chwil w nadchodzącym Nowym Roku życzy Rudzkie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich.
 • Wpis został dodany 22.12.2010 przez klub ATOL
  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Dużo zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności i wytrwałości w swoich działaniach oraz do siego w Nowym Roku życzy - społeczność Klubu „ATOL
 • Wpis został dodany 03.06.2010 przez zbigniew
  Pozdrowienia dla całej społeczności klubowej
 • Wpis został dodany 01.05.2010 przez ATOL
  Z A P R O S Z E N I E Kłobuckie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "ATOL" ma zaszczyt zaprosić Wasze Stowarzyszenie na II Turniej Abstynencki Województwa Śląskiego w Strzelaniu Sportowym . Zawody odbędą się na strzelnicy sportowej OSiR-u w Kłobucku ul.Sportowa 14 w sobotę 29.05.2010r. o godz. 15.00 Wiceprezes K.S.R.A "ATOL" Wiesław Młyńczyk tel. kontaktowy: 693 543 622
 • Wpis został dodany 28.04.2010 przez naszewzory.pl
  Koszulki i bluzy z dowolnym nadrukiem juz od 1 szt. Dzięki nam możesz zamówić odzież z własnym nadrukiem już od jednej sztuki w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy w stanie nadrukować praktycznie wszystko: dowolny napis, grafikę, zdjęcie, obrazek, herb, logo - co tylko wpadnie Ci do głowy. Pozdrawiamy i zapraszamy!
Poniżej wpisz treść Twojego wpisu, bardzo dziękujemy!
Aby zabezpieczyć się przed spambotami, bardzo prosimy wprowadzić liczbę, która jest wynikiem następującego działania: 20+5:

Polecamy

Śląskie. Pozytywna Energia

FIO - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Witryna jest częścią Regionalnego Związku Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Śląskiego